Dekorasyon sektöründe projelerini hızla tamamlayan firmamız Otel Dekorasyon alanında otel sahibi müşterimize eksiksiz Anahtar Teslim Tadilat Dekorasyon olarak teslim ettik. Firmamız işine ve müşterilerine saygınlığı ile işini titizlikle yapan ekibi sizlere zaman zaman değil her zaman hizmet vermeye hazırdır.

Otel Dekorasyon olarak müşterimizin Makam Odası, Salon, Bekleme Odaları, Resepsiyon, Otel Odaları, Mutfak, Restorantlarını Tadilat ve Dekorasyon işlerini tamamlamıştır.

Otel Dekorasyonunda yapılan işler kısaca; Asma Tavan, Ledli Asma Tavan, Bölme Duvar, Taşyünü Tavan, Duvar Kağıdı, Alçı, Boya, Elektrik, Alarm ve Güvenlik Sistemleri, Santral Sistemi, Kartonpiyer, Ahşap Doğramalar kısaca Anahtar Teslim Tadilat ve Dekorasyon işleri yapılmıştır.

Siz değerli müşterilerimize daima “Kaliteli İşçilik Kaliteli Malzeme” sloganı ile alanında deneyimli ekibi sizlere hizmet vermeye hazırdır.Bir Ankara Dekorasyon efsanesi haline gelen firmamız sizlere eşsiz dekorasyonları ile sizlerin hayalinizdeki evin yada işyerinin sahibi yapmaktadır.

İş yeri yada Ev dekorasyonun sizlerin tüm ihtiyaçlarınızı çözümler üreterek yaşam alanlarınızı ferah, ulaşabilirlik, göze hitap eden dizayn ve modern bir yapı ile yaşam kalitenizi attırmanızda her zaman yanınızda çözüm ortağınız dır.

Tadilat ve Dekorasyon alanında 39 yıldır deneyimli ekibi ile birçok kurum ve kuruluşlara doğrudan veya dolaylı olarak Ankara’da dekorasyon firması olarak hizmet vermiştir. İlkeleri ve Kaliteli Anlayışından taviz vermeden 39 yıldır Tadilat ve Dekorasyon alanında en iyi firmalar arasındadır.

Firmamız tarafından ücretsiz keşif ve teklif için 0312 514 89 89 numaralı telefon ile bizlere ulaşabilirsiniz.