Ankara’da faaliyet gösteren firmamız gergi tavan üreticisi ve uygulama yapan firma olarak kalitemizden ve işçiliğimizden ödün vermeden müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak gergi tavan çalışmalarımızı yapmaktayız. Gergi tavan uygulamaları nerelere yapılır kısaca bahsedelim; Çocuk Odası Gergi Tavanları, Salon Gergi Tavanı, Antre Gergi Tavanı, Ofis Gergi Tavanı, Apartman Girişi Gergi Tavan Uygulamaları, Kurumlara Gergi Tavan Uygulamaları yapılmaktadır.

ankara gergi tavan

Gergi tavanlarda ürün ve modelde sizin hayal gücünüzden ibarettir, çünkü her ölçüye her tarza gergi tavan yapılmaktadır. Ürünlerimizde sizin belirlediğiniz görsellere baskı yapılmaktadır. Baskı yapılırken dikkat edilmesi gereken tek özellik baskı yapılacak görselin çözünürlüğün yüksek olması gerekmektedir baskının kaliteli olması için.

ankara gergi tavan

Ankara ili içerisinde Gergi Tavan Modellerimiz olarak bazı modellerimiz bunlar; Doğa Manzaralı Gergi Tavan Uygulaması, Şehir Manzaralı Gergi Tavan Uygulaması, Yiyecek ve İçecek Resimli Gergi Tavan Uygulamaları, Dini Resimli Gergi Tavan Uygulamaları olarak sınırsız bir içeriği vardır.

Ankara ilinde Gergi Tavan Firması olarak sizlere HD Gergi Tavan Baskı, Dijital Baskı Gergi Tavan, Özel Üretim Gergi Tavan Ürünleri ve sizlere özel gergi tavan uygulamlarımız da vardır.

ankara gergi tavan sistemleri

Gergi Tavan Baskısı Nasıl Yapılır?

Ankara ilinda faaliyet gösteren firmamız Gergi tavan baskısı branda baskısına benzese de malzeme, kalite, boya ve makine olarak çok farklıdır. Baskı yapılacak özel gergi tavan bezi üzerine bilgisayara bağlı özel baskı makinası yardımı ile istediğiniz model ve tasarımsal olarak üretimi yapılmaktadır. Gergi tavan baskısında dpi çözünürlüğü oldukça yüksektir ve bu sebeb ile daha kaliteli bir iş ortaya çıkmaktadır.

Gergi Tavan Kaç Yıldır Sektörde?

Tam tarih olarak bilinmese de yaklaşık 15 yıldır kullanılan bir iç dekorasyon modelidir fakat son 5 – 6 yıldır oldukça kullanılan bir model haline gelmiştir bunun sebebi teknolojinin ilerlemesi, daha modern bir yapıya sahip olması ve kullanışlı olması çoğu kullanıcı bu modele götürmüştür.

Gergi Tavan Sistemlerinde uzman ekibimiz ile sizlere kaliteli işçilik kaliteli malzeme ile hizmet vermekteyiz, ücretsiz keşif ve teklif için 0312 514 89 89 telefon ile bizlere ulaşabilirsiniz.