Ankara dekorasyon firması olarak bir çok başarılı projelerde, proje sahiplerine eksiksiz olarak teslim ederek müşteri memnuniyeti ile tamamlanmıştır. Tam Dekor ankara dekorasyon  firmaları arasında en ön sıralarda TAM 39 yıldır yer almaktadır. Firmamız kaliteden ödün vermeden Ankara’da kurularak ankara dekorasyon  firmalar arasında lider marka olma yolunda misyonunu tamamlamış vizyonu için çalışmalarına önem veren bir anlayış ile 39 yıldır memnuniyetle işini severek azimle çalışmaktadır.

Sizinde bizim güçlü referanslarımız arasına girmeniz için Teklif Formunu doldurabilirsiniz veyahut bizi 0312 514 89 89 numaralı telefon ile arayabilirsiniz. Unutmayınız ki sizler bizim referansımız olacağınız için size kötü bir deneyim yaşatma şansımız yoktur. Bizimle çalışacağınız projelerde farkımızı anlayacaksınız.

Hizmetlerimiz kısaca Anahtar Teslim Tadilat Dekorasyon başta olmak üzere Kartonpiyer & Stropiyer, Alçıpan, Asma Tavan, Bölme Duvar, Taşyünü Tavan, Klipin Tavan, Gergi Tavan, Boya Badana, Duvar Kağıdı, Dekoratif Sıva, Dış Cephe Isı Yalıtım, Isı Yalıtım Comfort Sistemleri, Laminat Parke, Elektrik Tesisatı alanlarda en iyi ustalarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Kalite Anlayısımız
Müşterilerimizin bugün ve yarın ki ihtiyaçlarını uygun fiyat ve kalitede karşılayan, çalışanlarının katılımıyla müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan anlayışı ile sizlere hizmet vermektedir.

TAM Dekor ilkeleri
Tam Dekor olarak saygınlığını, güvenilirliğini ve ilkeli duruşunu İNŞAAT sektörüne karşı duyduğu sorumluluğa borçludur.
Tüm faaliyetlerinde devletine, müşterilerine, çalışanlarına ve çözüm ortaklarına daima dürüst davranmak,
Müşterisini zorlamadan yönlendirmek ve müşteri isteklerini öncelikli olarak yerine getirmek,
Sorunun değil, çözümün bir parçası olan çalışmalar oluşturmak,
İnsani değerlere önem vermek ve her türlü ayrımcılığı önleyici çalışma ortamını oluşturmak,
Faaliyetini belirli bir sistem içerisinde bağlamış bir firma olarak, ekip çalışmasını önde tutmak; karı, zararı, başarıyı ve başarısızlığı paylaşmak,