Ankara Dış Cephe Isı Yalıtım

TAM Dekor olarak sizlere kusursuz hizmet vermek için tüm ekimizle en hızlı bir şekilde TAM da istediğiniz gibi sizlere teslim etmektir.

Dış Cephe Isı Yalıtım

Ofis, dairelerin ve apart kullanılan yerlerde kısaca yaşam alanların tümünde yaşanan ısı kaybı nedeni ile oluşan bir sistemdir. Isınma sistemlerinin fazla kullanılması, faturaların yüklü gelmesi nedeni ile bu sistem kullanılmaktadır. Eski yapılarda daha sık rastlanan bu durumlarda Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri sizin için sıkıntınızı tam anlamı ile çözmektedir. Dışarıya ısı kaybının ve dışarından gelen etkenlerin önüne geçmektedir.

Isı yalıtımın yapılmasının en etken nedeni enerjiden tasarruf etmeyi sağlamasıdır. Bu sistemle Kışın daha sıcak yazın daha serin bir eve sahip olmanızla birlikte küflenme, mantar ya da leke gibi problemlerin yaşanmasını engellemektedir.

Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri yaptırmanızı kendinize faydası olduğu gibi aynı şekilde çevrenize ve doğaya da faydalı olmaktadır ısı yalıtımı yapılan evler daha az yakıt kullandıkları için atmosfere yayılan karbondioksit ve kükürt gibi maddelerde bu sebep ile azalmaktadır.

Dış Cephe Isı Yalıtım Avantajları

Isı Kaybını Azaltır,

Ekonomiktir,

Mantar, Lekeler ve Küfleri Önler,

Dış Cephede Yapıldığından Alan Kaybı Yaşanmaz,

Görsel açıdan çağdaş, estetik ve kalitelidir,

Binaları dış etkenlerden koruyarak; onarım masraflarını düşürür,