Gergi tavan son zamanlarda trend olan bir asma tavan modelidir. Gergi tavan kullanımı, görüntüsü ve aydınlatması ile dikkatlerden kaçmamaktadır, bu neden ile de bir çok kurumlarda, ofislerde, dükkanlarda, evlerde, hastanelerde, mağazalarda, dershanelerde v.b. halka açık veya kişisel yaşam alanlarında kullanılmaktadır. Gergi Tavan sistemleri zararlı gaz içermeyen, %100 geri dönüşümlü ve yangın almayan maddeden üretimi yapılmaktadır. Gergi tavan uygulaması yapıldıktan sonra 30 yıl ömrü olan uzun ömürlü bakım istemeyen, boya istemeyen bir yapıya sahip iç dekorasyon ürünüdür.

Gergi tavan modellerinde sınır yok istediğiniz ölçüde istediğiniz boyutta istediğiniz alanda kullanımı sağlanmaktadır. Gergi tavan tasarımlarında ister kendiniz özgü tasarımlar yaptırın ister hazır tasarımlar kullanın sizin hayal gücünüze kalmış bir şeydir, genellikle işyerleri için logolu makam odalarının tavan ve duvar arasında şık bir tasarım ile gayet hoş bir yapı oluşturulmaktadır.

Gergi Tavan Nasıl Yapılır?

Basit bir dil ile açıklamak gerekirse asma tavanın orta iç kısımları gergi tavan uygulamasının yapılacağı alan boş bırakılarak alçıpan ile model oluşturulur daha sonra gergi tavan çıtaları ile alçıpana vida ile tutdurulur. Sıcak üfleme makinası ile gergi tavan bezi ısıtılarak gerdirilir ve çıtaların içine doğru mala yardımı ile içine sokulur.

Gergi tavan aydınlatması şerit led ile yapılmaktadır. Gergi tavan aydınlatmasını renk renk değiştirmesini istiyorsanız buna uygun renk değiştiren ledleri tercih edebilirsiniz yada istediğiniz renkte led alabilirsiniz.

Gergi Tavan Baskısı Nasıl Yapılır?

Gergi tavan baskısı branda baskısına benzese de malzeme, kalite, boya ve makine olarak çok farklıdır. Baskı yapılacak özel gergi tavan bezi üzerine bilgisayara bağlı özel baskı makinası yardımı ile istediğiniz model ve tasarımsal olarak üretimi yapılmaktadır. Gergi tavan baskısında dpi çözünürlüğü oldukça yüksektir ve bu sebeb ile daha kaliteli bir iş ortaya çıkmaktadır.

Gergi Tavan Kaç Yıldır Sektörde?

Tam tarih olarak bilinmese de yaklaşık 15 yıldır kullanılan bir iç dekorasyon modelidir fakat son 5 – 6 yıldır oldukça kullanılan bir model haline gelmiştir bunun sebebi teknolojinin ilerlemesi, daha modern bir yapıya sahip olması ve kullanışlı olması çoğu kullanıcı bu modele götürmüştür.

Gergi Tavan Sistemlerinde uzman ekibimiz ile sizlere kaliteli işçilik kaliteli malzeme ile hizmet vermekteyiz, ücretsiz keşif ve teklif için 0312 514 89 89 telefon ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Örnek Gergi Tavan Modelleri Aşağıda Beğeninize Sunulmuştur;