Ev tadilat ve dekorasyon yaptırırken korku rüyalarınız için çözüm sunan Tam Dekor firmamız Anahtar teslim komple tadilat dekorasyon hizmeti ile dekorasyon işlerinizi, fikirlerinizi ve önerilerini sizler için araştırır size en iyi dekorasyonu sunar. Firmamız kurulduğu günden bu yana müşterilerine TAM hizmet anlayışı ile dekorasyon işlerinizde sizlerin yorulmasına müsaade vermeden sadece seçenekler arasında tercih yapacak kadar kolay bir işe dönüştürür.

Ankara tadilat ve dekorasyon işlerinizde sizler en minimum vakti ayırarak evinizin yada işyeri dekorasyonunuzun keyifle yapım sürecini takip etmenizi olanak sağlıyoruz.

Etlik ev dekorasyonunda Komple yıkım, kırım ile başlayarak Elektrik alt yapısı, giriş balkonu çatısı ve cam balkon ile kapatma, sürgülü kapı, mutfak dekorasyonu, fayans, laminat parke, asma tavan, alçı duvar çıtası, banyo dekorasyonu, duşakabin işlerini tamamlayarak müşterimize anahtarını teslim ettik.

Firmamız müşterilerimizin yaşayacağı usta sorunlarının da önüne geçmiştir alanında tecrübeli uzman kadromuzla müşterilerimize sorun yerine çözüm sunmaktadır.

En çok vakit geçirdiğimiz yaşam alanlarımızdan biri olan evlerimiz güzel ve estetik görünmesi insan sağlığını önemli açıdan etkilemektedir. Ev dekorasyonunda en önemli püf noktası yaptırmadan önce  mutlaka ekibimizden de yardım isteyerek bir plan çıkarılması ve yapılacak işin detayları her yönü ile görüşülmesidir.

Ev dekorasyonunda ev sahiplerinin fikirleri önemlidir fikirlerinizi oluştururken modellerimizden de faydalanabilirsiniz. Evinizin ferahlatacak ve havasını değiştirecek sizin için önemli ayrıntılara mutlaka yer vermenizi önemle rica ederiz, çünkü bu yaşam alanı sizin bir parçanız olacaktır ve sizin konforunuz her şeyden önemlidir.