Çankaya Ankara Ev Dekorasyonu yapılan müşterimizin tamamlanan evini sizlerle paylaşmak istedik. Tadilat Dekorasyon olarak başladığımız ev dekorasyonunda Alçı, Boya, Yatak Odası Gizli Işık Ünitesi, Ledli Asma Tavan, Duvar Kağıdı, Mutfak Dolapları ve Yer Kaplama olarak ev dekorasyonunu müşterimizi memnuniyeti ile tamamladık.

Yapılan işlemleri sizlere aktarmak gerekirse şöyle odaların görüntüsü ile sizlere detaylı bir şekilde anlatımı yapalım istedik.

Salon Dekorasyonu

Ev Dekorasyonu

Ev dekorunda yapmış olduğumuz odaların en göz alıcısı Salon Dekoru olmalıdır sebebi müşterilerin en çok ağırlandığı yerlerden bir tanesi salondur. Salonda yapmış olduğumuz dizaynlar şöyledir, yemek masasının üstüne müşterimizin istediği özel şekli ledli asma tavan sistemini yaptık ardından oturma alanında kenarlarını spotluk tarzı bir dekoratif asma tavan yapıldı. Salonun duvarlarına alçı çekilip duvar kağıdı yapıldı.

Mutfak Dekorasyonu

Ev Dekorasyonu

Ev dekorunun diğer çarpıcı ve ev hanımların en çok vakit geçirdiği alan ve değeri büyük olan mutfak dekorudur. Mutfak dekorasyonun da alçı ve boya yapıldı ardından tavan kısmına ledli asma tavan modeli yapıldı ortasına alçıdan çıta ile desen yapılarak şık bir görünüm yapıldı. Mutfak dolaplarını beyaz tercih eden ev sahibi sade ve şık bir mutfak dekoru yaptırmış oldu. Tezgah arası desenli taşlar yapılarak güzel bir görünüm sağlandı.

Yatak Odası Dekorasyonu

Ev Dekorasyonu

Yatak odası evlerin en şık ve özen gösterilen alanlardan biridir. Yatak odası dekorunda duvarlara alçı yapılarak ardından duvar kağıdı çekildi tavanlara ledli asma tavan yapılarak orta kısmına alçı çıtadan desen yapılmıştır. Ayrıca yatak odasının başlık kısmına özel istek üzerine ledli gizli ünite ve yer kaplaması olarak laminat parke ile döşeme işlemi yapılarak tamamlanmıştır.

Oturma Odası Dekorasyonu

Ev Dekorasyonu

Oturma odası dekoru genelikle rahat ve sade olmalıdır çünkü ev halkının genellikle yaşadığı alandır oturma odası, diğer odalara yapmış olduğumu ledli asma tavan sisteminin aynısını bu oda içinde yaptık ve ortasına alçı çıtayla desen verilmiştir. Bu odanın sadece olması gerektiğinden dolayı duvar kağıdı kullanılmadı alçı ve boya yapılmıştır.

Ev dekorasyon alanında Ankara’nın En İyi Firması olan Tam Dekor sizlere 39 yıldır hizmet vermektedir, alanında uzman kadrosu ile sizlerin ihtiyaçlarınıza çözümler üretmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Hemen ücretsiz keşif ve teklif için 0312 514 89 89 nolu telefon ile bizlere ulaşabilirsiniz.