Ankara Dekorasyon, evlerinizi modern yeni nesil iç dizayn çalışmalarımız ile evlerinizi keyifli yaşam alanlarına çevirmekteyiz. 41 Yıldır müşterilerimize güvenle evlerini yeni görünümüne kazandırmaktayız. Ev tadilat ve dekorasyonda sizleri yormadan işin tüm yükünü firmamız tarafından alarak sizlere sadece model ve renk seçimiyle meşgul olmaktasınız ve sadece evinizin dekore etmeye odaklanıyorsunuz.

Batıkent ev dekorasyonunda müşterimize güvenle teslim ettiğimiz evinde yapılan işlerimizden oldukça memnun olan müşterimiz evinin anahtarlarını firmamızdan kendilerine teslim ettik.

İyi bir dekorasyon yapılan yaşam alanlarında ferah, temiz, konfor artmaktadır.

ankara dekorasyon

Söz verdiğimiz gibi evinizde veya işyerinizde her şey TAM istediğiniz gibi dekore ettik. Yapılan işler kısaca özetlemek gerekirse Komple Yıkım ve Kırım ile Başlanarak Mutfak Dolabı Dekorasyonu, Banyo Dolabı Dekorasyonu, Fayans, Klipin Tavan, Ledli Asma Tavan, Elektrik Alt Yapı, Pis Su Temiz Su Alt Yapı, Laminat Parke, Çelik Kapı, Vestiyer, WC Taşı, Klozet, Lavabolar, Yüklük ve Alçı Boya işleri yapılmıştır.

ankara dekorasyon

Müşterilerimizin dekorasyon işlerinde her aşamada müşterisine çözümleyici ve iş bitirme yaklaşımları ile müşterilerimizin gönlünü kazanmaktayız. Tam Dekor ailesi olarak değerli müşterimizin Tadilat ve Dekorasyon işlerinizi bizimle paylaşmak ve çalışmak için 0312 514 89 89 nolu telefon ile ön bilgi alarak başlayabilirsiniz.

Tam Dekor olarak daima yeni ürünleri takip eder yeni nesil dekorasyon tasarımları yaparız.

ankara dekorasyon

ankara dekorasyon