Ankara merkezli firmamız teras üstü çatı kapatma hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ankara teras üstü çatı kapatma ekibimiz tarafından müşterimizin terasın üstüne çatı kapatma işini TAM da istediği şekilde tamamladık. Teras üstü çatı kapatma hizmetimizde demir ile kaynak yapılarak ana taşıyıcıları 40×80 profil ile iskelet yapılarak ara demirler içinde 40×40 profilleri kaynak yapılarak iskelet tamamlanmıştır. Üst tarafı yalıtım yapılarak malzeme olarak sandviç paneller ile kapatılmıştır. Alt tarafında daha dekoratif görünmesi için ahşap ile tamamlanmıştır.

Ankara Çatı Kapatmanın Faydaları Nelerdir?

Ankara çatı kapatmanın faydaları, kış bahçeleri, teras, balkon, bina çatıları daha konforlu ve çok amaçlı kullanılması için çatı kapatması yapılmaktadır. Teras kapatma işi kendi içerisinde çok geniş ve çeşitlilik gösteren bir ürün olarak değerlendirilebilir.

Teras üstü çatı kapatma işi ayrıca kış bahçesi kullanım alanı olarak da kullanabilmektedir. Teras kapatmak ayrıca izalasyon olarak da faydasını görmektesiniz.

Ankara Teras Üstü Çatı Kapatma

Ankara teras üstü çatı kapatma işlerinizde 39 yıllık tecrübemiz ile Ankara’nın En İyi Dekorasyon firması olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Ankara Teras üstü çatı kapatma işlerinizde ahşap teras kapatma, alçıpan teras kapatma, yarı kapalı teras kapatma ve tam kapalı teras kapatma hizmetlerimiz olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Teras kapatma işlerinizde sizlere sağlayacağı yararlar şöyledir;

  • Terasınız için eşsiz bir konfor sağlar,
  • Terasın bulunduğu odalarınız için ekstre bir ısı yalıtım sağlar,
  • Aileniz için ek yaşam alanı sağlar,
  • Oda ile terasınızı birleştirip daha büyük bir ortam sağlanır,
  • Şık ve daha zengin bir dekoratif ortam sağlar,
  • Soğuk havalarda terasınızı kullanım sağlar,
  • Kötü hava şartlarından sizleri korur,
  • Hobilerinizi ve ailecek aktiviteler yapmanızı sağlar,

Ankara Teras Çatı Kapatma

Teras üstü çatı kapatmadan önce dikkat edeceğiniz en önemli nokta şudur yaşadığınız binada olası bir şikayet ile tekrar sökülme kararı olabilir. Bu yüzden diğer komşularınızda muadil ve benzer uygulama var mıdır? kontrol etmeniz yok ise bina yöneticinize ile görüşüp aksi bir durum olmaması için bu konuyu danışmanızdır.

Ankara Teras Üstü Çatı Kapatma

 

Ankara teras üstü çatı kapatma ve ankara teras kapatma işleriniz için güvenilir adresiniz Tam Dekor olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Hemen ücretsiz keşif ve teklif için 0312 514 89 89 numaralı telefon ile bizlere ulaşabilirsiniz.Ankara Teras Çatı Kapatma

 

Ankara Teras Kapatmak Avantajları Nedir?

Teras kapatmanın avantajları, eviniz için ek yaşam alanı oluşturmaktadır. Teras kapatma işini yaptıracağınız terasınız, balkonunuz ya da bahçenizin doğa olaylarından etkilenmemektedir. Yapılan alan için ısı ve ses yalıtımı da yatırmış olacaksınız. Eviniz yada işyeriniz için çatı kapatma işlemini yaptırıyorsanız daha modern, estetik ve dekoratif bir alan olmaktadır.

Ankara Teras Üstü Çatı Kapatmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler?

Teras üstü çatı kapatma işinde dikkat etmeniz gerekenler vardır. Bazı semtlerde binanızdaki ya da işyerinizdeki komşularınızdan biri şikayet etmesi durumunda belediyeler tarafından sökülmektedir, bu riske girmemek için evinizdeki ya da işyerinizdeki bina yöneticiniz ile mutlaka görüşünüz.

Ankara Çatı Kapatmak İçin Hangi Özellikler Olması Lazım?

Ankara çatı kapatmak için daha dekoratif durması için önerdiğimiz bazı özelliklerin olması daha kullanışlı olmasını sağlar. İşyeriniz için bahçesini müşterileriniz için daha konforlu ve modern olmasını sağlayabilirsiniz. Bahçeniz, terasınız ve balkonunuz geniş ise çatı kapatmak için tam olması gereken bir yapıdır.

Sizlerin evlerinizde daha rahat, konforlu ve dekoratif bir ortam sağlamak için çalışmaktayız. Vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimizde %100 müşteri memnuniyeti ile sağlamaktayız.