Ankara Asma Tavan

TAM Dekor olarak sizlere kusursuz hizmet vermek için tüm ekimizle en hızlı bir şekilde TAM da istediğiniz gibi sizlere teslim etmektir.

Asma Tavan

Alçıpan sistemi ile tavandaki hataları, elektrik, alarm v.b kabloları – yangın, tesisat v.b boruları göze hoş gelmeyen malzemeleri gizlemeye ve estetik bir yapı oluşumda asma tavan sisteminin yapılarda büyük bir rolü vardır. İç mimari anlamında özel çizimlerle hazırlanan projelerde form, renk, ışık vb. araçlar kullanılarak, her amaç için uygun bir tavan tasarımın uygulanması mümkündür. Asma tavan sistemleri teknoloji ile gelişerek daha estetik bir yapıya da geçmektedir örneği Led teknoloji ile birlikte Ledli Asma Tavan modelleri bi hayli moda olmuştur.

 

Asma Tavan Avantajları

Kusursuz yüzey ve estetik bir yapı,

Elektrik kabloları, havalandırma sistemleri, tesisat boruları, kanallar v.b pis görüntüleri kapatmak,

Kurulum Kolaylığı,

Dayanıklılık,

Estetik Görünüm,

İsteğe bağlı olarak, ısı ve ses yalıtımı sağlayabilir,

Çeşitli aydınlatma tasarımı ve sistemleri;

Unutmayın ki dekoratif asma tavanlar tarzları ile çok benzersizdirler ve farkında olmayabileceğiniz bir dizi avantajlar üretmektedir. Evinizdeki veya iş yerinizdeki bir odayı dekoratif tavan seçenekleri ile yenilemek hem sizin hem çevreniz için yaşam alanınızda oluşturacağınız rahatlatıcı bir deneyime dönüşebilir.

Önemli: Tek dezavantajı olarak tavan yüksekliği azaltmaktadır.