Ankara dekorasyon firması olan Tam Dekor müşterilerine projelerinde özel mimari çizim hizmeti de sunmaktadır. İstenilen projeye göre teklif aşamasının devamında iş alımının devamında müşterisine özel mimari çizim hizmeti de vermektedir. Makam odasının iç mimarlarımız tarafından müşterilerimizin istediği gibi bir çizim yapıldı devamında ise beğenilen modellere göre ekibimiz çalışmalara başladı.

İç mimarlarımızın siz değerli müşterilerimizin de ev, işyeri, makam odaları ve ofis gibi alanlarınızın özel mimari çizimlerini yapmaktayız. Yapılan çizimlerin birebir olarak uygulanmaktadır.

Tam Dekor, olarak müşterilerimiz kendi çizimleri paylaşması durumunda ise tarafımızca paylaşılacak çizim ile malzemeler çıkartılır ve uygulamaya hemen geçilmektedir. Firmamız sizlere uygulama, model, üretim ve mimari alanlarında geniş hizmet portföyü ile birlikte uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Ankara İç Mimarlık Hizmetlerimiz Kısaca Şöyledir;

  • Dekorasyon ve yenileme yapılacak okul, dershane, otel, şirket, ofis, villa, daire gayrimenkullerde ustalarımız tarafından ölçü alınmaktadır,
  • Alınan ölçüler devamında ise yaptırılacak işin detayı görüşülür ve ustalarımız ile birlikte modeller ortaya çıkartılır,
  • Ölçülere göre belirlenen model ile teklif formumuz oluşturulup müşteriye sunulur,
  • Müşterimizin isteği olması halinde mimarlarımız tarafından ölçülere göre özel çizimler ortaya çıkarılır,
  • Müşterimiz çizimi beğenmesi durumunda hemen ekibimiz tarafından tadilat ve dekorasyon işlerine başlanır,
  • Çizimin birebir aynı şekilde model ustalarımız tarafından tadilat ve dekorasyon işi tamamlanır müşterimizin beğenisine sorulur.

Not: Müşterilerimiz daha önce kendi mimarlarına çizdirdiği çizim var ise çizimdeki ürünler belirlenip birebir uygulaması yapılır.

Ankara Mimari Tasarım Uygulama firması olarak sizlere tadilat ve dekorasyon alanında hizmet vermekteyiz. Sizlerde hemen ücretsiz keşif ve teklif almak istiyorsanız 0312 514 89 89 numaralı telefonlarımız ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Ankara İç Mimarlık
Ankara Tadilat Dekorasyon Uygulama Firması 
Ankara İç MimarlıkAnkara Tadilat Dekorasyon Uygulama Firması