Tadilat, Dekorasyon ve Tasarımsal işler yaparak evlerin rahat bir nefes aldırmaya ve şık dizaynları için 41 yıldır Tam Dekor olarak özveri ile çalışmaktayız. Müşterilerimizin dekorasyon işlerinde her aşamada müşterisine çözümleyici ve iş bitirme yaklaşımları ile müşterilerimizin gönlünü kazanmaktayız. Tam Dekor ailesi olarak değerli müşterimizin Keçiören Ankara Ev Tadilat Dekorasyon işini bizlere güvenle teslim eden Mustafa bey’in evini memnuniyetini alarak başarıyla teslim ettik.

ankara dekorasyon

Mustafa bey’in evin’de komple kırımı yapılarak eski olan elektrik alt yapısını, pis su ve temiz su alt yapısını yenilenmiştir. Daha sonra Kapıları, Banyo Dolabı, Vestiyer Ayakkabılık, Mutfak Dolabı, Duşakabin, Asma Klozet, WC Taşı, Çamaşır ve Kurutma Makinesi Dolabı, Mutfak Tezgahı, Mermer – Fayans, Işıklı Asma Tavan, Klipin Tavan, Alçı – Boya, Laminat Parke, Cam Balkon, Kartonpiyer Stropiyer işlerini temiz bir şekilde teslim ettik.

ankara dekorasyon

Tam Dekor olarak dikkat ettiğimiz noktalardan biri olan Anahtar Teslim Tadilat Dekorasyon hizmetimizdir, çünkü Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon işimizde müşterimizin birçok ustayla ilgilenmemesi ve buna zaman ayırmaması önceliğimizdir, müşterilerimizin değerli zamanlarını çok fazla almadan tadilat ve dekorasyon işlerini titizlikle yürütmekteyiz.

Dükkan Dekorasyonu, İşyeri Dekorasyonu, Ev Dekorasyonu, Ofis Dekorasyonu ve Villa Dekorasyonu alanında teklif almak isterseniz hemen 0312 514 89 89 numaralı telefonumuzdan ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.