İşyeri tadilat dekorasyon alanında müşterimiz olan Karum A.V.M Sunstop şubesi dekorasyon işlerini tamamladık. Firmamız ankara dekorasyon alanında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yapmış olduğu işleri ile ortaya koymuş olduğu işçilik, kalite, estetikliği her çalışmış olduğu müşterisine ekibi ile göstermektedir. Müşterimizin özel isteği olan tavanda yan yana iki X X olarak şeklin çizimini firmamız tarafından asma tavan modellenerek uygulanmıştır.

İşyerinin a.v.m dükkanı olduğu için komple yıkım ve tadilat onarım işlemleri yapılarak firmanın kurumsallığına uygun işyeri dekorasyonu tesim edilmiştir. Yapılan işlemler kısaca bahsetmek gerekirse yıkım, kırım, tadilat, alçı, boya, özel şekilli ledli asma tavan, elektrik ve pano kurulumu, zemin döşeme olarak TAM bir şekilde eksiksiz anahtar teslimi yapılmıştır.

Firmamız taahüt ettiği tüm çizimleri, tasarımları ve dizaynları sizlere hayata geçirmek zorundadır. Deneyimli ekibi ile birlikte 39 yıldır Ankara’nın En İyi Dekorasyon Firması olarak sizlere TAM teşkilat ekibi ile hizmet vermektedir. Bizden hemen ücretsiz keşif ve teklif için 0312 514 89 89 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.