Ev dekorasyonu yaşam alanlarımızda oldukça önemli bir rol oynamaktadır çünkü sağlık bir ev ortamı için ev dekoru yılda bir ya da 2-3 yılda bir kere mutlaka evinizin dekor ihtiyacı olmaktadır. Ev dekorunda oldukça kaliteli ve ihtiyacınıza göre ürünler seçmenizde fayda var hem daha sağlıklı olmak için hem de dekorun daha uzun ömürlü olması için kalite önemlidir.

Ev Dekorunun Karakteri

Ev dekoru insanların kendi kişiliğini ve karakterini bir nevi göstermektedir. Çünkü herkes ev dekorasyonu yaptırmadan önce bir hayal kurar ve bu hayalini gerçekleştirmek için çözümler arar, aradığı ürünleri, malzemeleri liste halinde bir taslak oluşturur bundan dolayıdır ki karakter ve kişilik evin dekorasyonunu belirler. Daha açıklayıcı olması için örnek vererek anlatalım ev dekorasyonu yaptırmak isteyen sakin bir kişiliği olan bir kişi için şatafata gerek yoktur sadece evinde rahat, sakinliğini hissetmek ister ve evine girince rahatlamak ister bu kişiliği evine yansımasıdır.

Sizde evinizi kendi tarzınıza, kişiliğiniz ve karakterinize göre kısaca sizi anlatacak bir ev dekoru yaptırınız.

Ev dekorasyonu bazı kişiler için keyifli bir hal almaktayken bazı kişiler için sıkıcı ve sıkıntılı bir hal almaktadır bunun sebebi çok açık doğru karar verip vermemeniz ile alakalıdır çünkü tecrübesiz ve bilgisi olmayan firmalar ile çalışmak sizi çok fazla yorar ve zaman kaybettirir. Ev Dekorasyonunu keyifli bir hal almasını istiyorsanız 3 tavsiyeye uymanız sizin yararınıza olacaktır.

Ev Dekorasyonun Altın Kuralı

1.Evinize yaptıracağınız tadilat ve dekorasyon hakkında önceden bilgi edinin,
2.Evinize dekor yaptırmadan önce kafanızda mutlaka bir plan oluşturun,
3.Evinizi teslim edeceğiniz firmayı iyi seçin. Tecrübelerini, referanslarınız ve yaptığı işlerden örnekler mutlaka isteyiniz.

Yukarıdaki tavsiyelerimize uyduğunuzda emin olun ev dekorasyonu sizin için keyifli ve eğlenceli bir hal alacaktır.

Ev Dekorasyonunda Yapılan Hatalar

Ev Tadilat ve Dekorasyon işlerinde yapılan hataları özetlemek gerekirse şöyle açıklayalım,

1.Örnek olarak gördüğünüz dekorun evinize yakışıp yakışmadığını kontrol edilmemesi,
2.Ev dekorasyonu göz alıcı olsun diye birçok dekor ürünü kullanıp ev dekorasyonu boğması,
3.Uyumsuz renk kullanımı seçilerek estetik görüntüyü yakalanmaması,
4.Amacına uygun mermer, fayans, duvar kağıdı gibi dekor ürünlerinin tam amacına uygun seçilmemesi,
5.Rutubetli alanlara özel ürünler seçilmeyip ömrünü azaltması,
6.Basık odalara asma tavan gibi dekor yaptırılıp odayı daha da sıkıştırmak,

Yukarıda sayılan hatalar gibi birçok hatalar yapılmaktadır bunun sebebi kısmen ev sahibi olsa bile dekor firmasının tam bilgilendirmemesinden kaynaklı hatalardan olmaktadır.

Ankara Ev Dekorasyonu

Tecrübesi firmalar daha fazla sizden para talep etmek ve daha çok iş yapmak amaçlı bu tarz girişimler yapmaktadırlar yazımızın başında sizlere vermiş olduğumuz Ev Dekoru Önerisi olarak 3 altın önerimizi lütfen göz ardı etmeyiniz.

Ankara Ev Dekorasyonun ve tüm Türkiye’ye hizmet vermek için çalışmakta olan firmamız sizlerin içinizi açacak, rahatlatacak, estetik, konforlu bir dekorasyon için TAM DEKOR sizlerin tüm ihtiyaçlarınıza çözüm ortağı olmak için çalışmaktadır. Ev dekoru teklifi ve ücretsiz keşif için 0312 514 89 89 ile bizlere ulaşabilirsiniz.