Son zamanlarda Ankara ve diğer tüm illerde de baş gösteren dekor modelleri arasında “Alçıpan Led Tv Ünitesi” modeli moda haline gelmiştir. Ev sahipleri tarafından tercih edilen bu model salon tv ünitesi ve oturma odası tv ünitesi gibi odalarda başlıca kullanılsa da işyerlerin de makam odaları, bekleme odaları ve toplantı odaları gibi alanlarda da tercih sebebi olmuştur. Tercih edilmesinin en baş sebebi uzun yıllar kullanılması, kablo ve priz gibi kabloların gizlenmesi kötü görüntüyü ortadan kaldırılması, daha estetik şık ve daha dekoratif göründüğü için, boyadığınız renkten sıkıldığınızda yeni renklere boyatabiliyorsunuz ve yeni ilk gün ki gibi temiz ve şık olarak kullanmaya devam ediyorsunuz, zahmetsiz temizlenir ve dayanıklıdır, çok fazla gereksiz alan kaplamaz evinizin bir parçası olarak görünür.

Alçıpan ile yapılan tv üniteleri ayrıca Duvar Tv Ünitesi olarak da geçmektedir. Alçıpan tv üniteleri teknolojinin ilerlemesi ve yeni ürünlerin ortaya çıkması ile farklı modelleri de ortaya çıkmıştır bu modellerden bazıları şöyledir;  şömineli tv ünitesi, stropiyer tv ünitesi, vitrinli tv ünitesi, kolonlu tv ünitesi, ledli tv ünitesi, dekoratif tv ünitesi ve alçıpan tv ünitesi olarak bir çok kendi içinde modelleri de mevcuttur.

Alçıpan tv ünitesi yaptırmak istiyorsanız yada mobilya tv ünitesi hemen 0312 514 89 89 numaralı telefon ile yada Teklif Formumuzu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Şömineli Tv Ünitesi

Şömineli Tv Ünitesi, yapılan alçıpan tv ünitesinin alt yada yan taraflarında şömine alanı bırakılarak elektrikli, odunlu yada doğalgazlı şömineli olarak tv ünitesi yapılmaktadır. Bu model kullanıcının kullanacağı alan, m2 ve ortam olarak değişiklik göstermektedir.  Diğer modellere göre fiyatı şöminede eklendiği için biraz daha pahalı bir modeldir. Alçıpan tv ünitesi modelleri arasında en çok rabet gören ve beğenilen bir ürün haline gelmiştir.

Şömineli Tv Ünitesi Modelleri 01

Şömineli Tv Ünitesi Modeli

Şömineli Tv Ünitesi Modeli 01

Şömineli Tv Ünitesi Modeli 02 – 03

Şömineli Tv Ünitesi Modeli 04

Şömineli Tv Ünitesi Modeli 05 – 06

Şömineli Tv Ünitesi Modeli 07

Şömineli Tv Ünitesi Modeli 08 – 09

Şömineli Tv Ünitesi Modeli 010 – 11

Stropiyer Tv Ünitesi

Stropiyer tv ünitesi strofor malzemeden üretilmektedir. Kullanım biçimi çok sağlam olmasa da görüntü olarak beğenilmektedir. İstenilen model bilgisayar ortamında çizilir ve kesim makineleri ile kesilmektedir daha sonra duvara kartonpiyer alçısı ile yapıştırılmaktadır. Alçıpan tv ünitesi gibi üzerine çok ağır koyulamaz sadece resim ve süs eşyaları gibi hafif ürünler ile süsleyebilirsiniz. Alçıpan tv ünitesine göre en önemli özelliği alçıpan ile verilemeyecek desenleri ve şekilleri rahatlıkla verilebilir.

Stropiyer Tv Ünitesi Modeli

stropiyer tv ünitesi modeli

Stropiyer Tv Ünitesi Modeli 01

Stropiyer Tv Ünitesi Modeli 02

Alçıpan Tv Üniteleri Modelleri

alçıpan tv üntisi

Alçıpan Tv Ünitesi Modeli 01

alçıpan tv üntisi

Alçıpan Tv Ünitesi Modeli 02

alçıpan tv üntisi

Alçıpan Tv Ünitesi Modeli 03

alçıpan tv üntisi

Alçıpan Tv Ünitesi Modeli 04

alçıpan tv üntisi

Alçıpan Tv Ünitesi Modeli 05

alçıpan tv üntisi

Alçıpan Tv Ünitesi Modeli 06

Ankara Alçıpan Tv Ünitesi, Ankara Dekorasyon, Ankara Tadilat Dekorasyon, Ankara Anahtar Teslim Tadilat Dekorasyon, Ankara Kartonpiyer ve Ankara Asma Tavan hizmetlerimiz ile de sizlere hizmet vermekteyiz.