Ankara Baffle Tavan Sistemlerinde Tam Dekor olarak Ankara Koz sitesini çalışmalarını tamamladık. Firmamız Baffle Tavan Sistemlerini sitenin girişini asma tavan sistemi olan baffle tavan ekibimiz ile müşterimizin TAM istediği mimari bir çalışma ile teslim ettik. Yapılan işin detayında ana taşıyıcı profillere bağlantı yapılan baffle tavan sistemi firmamız tarafından ömür boyu garanti verilerek yapılmıştır.

Ankara Baffle Tavan

Site yönetiminin aldığı kararlar doğrultusunda yapılan işler olarak alçı, boya, elektrik ve baffle tavan olarak TAM bir şekilde site sakinleri ve site yönetimin memnuniyeti sağlanarak eksiksiz bir şekilde teslimi yapılmıştır.

Ankara Baffle Tavan Sistemleri

39 Yıllık tecrübemi, kaliteli işçiliğimiz ve doğru malzeme kullanımı ile siz değerli müşterilerimize Ankara’nın En İyi Asma Tavan Firması olarak da hizmet vermeye çalışmaktayız. Asma tavan sistemlerinde ilk alçı dökme tavan ile başladığımız bu yolcuğumuz da gelişen global dünyamızda gelişmeleri yakından takip ederek ürün portföyümüzü geliştirerek attırarak siz değerli müşterilerimize tek elden Anahtar Teslim Tadilat Dekorasyon işlerinizin güvenilir markası olarak 39 yıldır hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ankara Baffle Tavan

Ekibimizde Ankara asma tavan sistemlerinde ilk olarak piyasada çalışmalarını yapan tecrübeli ve bilgi birikimi yüksek ustalarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Firmamız taahüt ettiği tüm çizimleri, tasarımları ve dizaynları sizlere hayata geçirmek zorundadır. Deneyimli ekibi ile birlikte 39 yıldır Ankara’nın En İyi Dekorasyon Firması olarak sizlere TAM teşkilat ekibi ile hizmet vermektedir. Bizden hemen ücretsiz keşif ve teklif için 0312 514 89 89 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 

Ankara Baffle Tavan Sistemleri