41 Yıldır İnşaat ve Dekorasyon Alanında Gelişen Tecrübemiz Bitmeyen Enerjimiz İle …

TAM Dekor ilk kurulduğu günden bu yana sanata ve dekora olan düşkünlüğü değişmedi, alanında uzmanlaşmış olan ekibimiz ile evlerini veya işyerlerini güvenle teslim etmek isteyen müşterilerimizin yazdığı hikayelerden oluşmaktadır.

Bizim için her yeni bir ev yada işyeri yeni bir hikayenin başlangıcıdır, bu hikayemiz sizlerden aldığımız anahtarlar ile başlar ve daima heyecanla devam eder.

İlk günkü heyecanımızı her yeni başladığımız evlerimizde, ev sahipleriyle beraber aynı duyguyu yaşamaktayız. Evleriniz de tadilata başladığımızda artık yapılan yer inşaat alanı değil kendi evimizdir & işyerimizdir, kendi evimizi & işyerimizi dekor ediyor gibi tüm ekip özveri ile çalışmaktadır.

Dekorasyon sektöründe Ankara ve çeşitli illerde faaliyet gösteren firmamız dürüstlük, sadakat, yüksek ürün performansı ile hizmet kalitemiz 1981 yılından bugüne sizlere kusursuz tam hizmet sunuyoruz.

O günün şartları ile göz terazi el mizan çalışarak dekor ürünlerini ellerimizle sanatımızı işliyorduk. Gelişen teknoloji, yeni çıkan ürünler ve trendleri yakından takip ederek dekorasyon sektöründe daima yenilikçi dekorlar ile sanatımızı yaşam alanlarınızda keyifli yaşam sürdürmeniz için 41 yıldır daima çalışmaktayız…

TAM Dekor ailesi olarak yeni evlerde yeni mutlu hikayelerle buluşmak dileğimizle…