Dekorasyon S.S.S

Siz değerli müşterilerimizin en sık karşılaşacağı ve aklınıza takılan soruları derledik aşağıda sizlerin bilgisine sunduk.

Dekorasyonun amacı yenilik, modern dizayn ve rahat yaşam alanlarının kullanımının sağlıklı ve kullanışlı olmasını sağlamaktadır. Dekorasyon gereksinimlerinin en başta gelen nedenleri; taşınmalar, eski yapı, ömrünü tamamlamış olan dekorasyon, iç ve dış etkenlerden kaynaklı ısı kayıpları, pis ve rutubetli görüntü ve koku ve yeni oluşum bunlar hepsi birer dekorasyon için nedendir. Dekorasyon sadece iç mimari bir yapı değişikliği değildir, dekorasyon şu anlamları da ifade etmektedir temizlik, sağlıklı yaşam alanları, konfor, kurumsallık, gösteriş gibi anlamları da içinde bulundurmaktadır. Çünkü evinizin iç boyası eskidiğinde alçı ve boya ile yenilenmesi gerekmektedir bu ev dekorasyonun temizliği ve insan sağlığı için oldukça önemlidir yada banyonuzun tavanında oluşan rutubet ve kokular oluşması bir dekorasyon ihtiyacı doğurmaktadır. Siz değerli müşterilerimize Ankara Dekorasyon firması olarak 39 yıldır hizmetimiz daima kaliteli, dürüst ve müşteri memnuniyeti ile sağlamaktayız. 0312 514 89 89 Numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Müşterilerimize teklif vermeden önce ücretsiz keşif hizmeti sunmaktayız bu hizmetimizi Ankara’da Dekorasyon hizmetlerimizin hepsinde geçerlidir. Dekorasyon hizmetlerimizi müşterilerimize daima kaliteli hizmet sağlamak amacı ile genişletmekteyiz. Bizim sizlere sağlıklı teklifler verebilmemiz için bu hizmetimizi tüm müşterilerimize Ankara’da Dekorasyon firması olarak ücretsiz sağlamaktayız. Hemen dekorasyon hizmetlerimizden faydalanmak  ve ücretsiz keşif için talep oluşturmak için 0312 514 89 89 numaralı yada Teklif Formu aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Ev dekorasyonu olarak vermiş olduğumuz hizmetler Anahtar Teslim Tadilat Dekorasyon başta olmak üzere Kartonpiyer & Stropiyer, Alçıpan, Asma Tavan, Bölme Duvar, Taşyünü Tavan, Klipin Tavan, Gergi Tavan, Boya Badana, Duvar Kağıdı, Dekoratif Sıva, Dış Cephe Isı Yalıtım, Isı Yalıtım Comfort Sistemleri, Laminat Parke, Elektrik Tesisatı alanlarda  Ankara’da bulunan firmamız dekorasyon ustaları ile sizlere kaliteli ürün kaliteli işçilik ile daima hizmet vermektedir. Ev tadilat dekorasyon alanında deneyimli ekip tarafından keşif edilen evlerinizin dekoru için en uygun fiyat ve en kaliteli iş garantisi ile sizlere Ankara Dekorasyon firması olarak ev dekorasyonunuz için bizlerden teklif & bilgi alabilirsiniz. 

İşyeri dekorasyonu olarak vermiş olduğumuz hizmetler Anahtar Teslim Tadilat Dekorasyon başta olmak üzere Kartonpiyer & Stropiyer, Alçıpan, Asma Tavan, Bölme Duvar, Taşyünü Tavan, Klipin Tavan, Gergi Tavan, Boya Badana, Duvar Kağıdı, Dekoratif Sıva, Dış Cephe Isı Yalıtım, Isı Yalıtım Comfort Sistemleri, Laminat Parke, Elektrik Tesisatı alanlarda  Ankara‘da bulunan firmamız dekorasyon ustaları ile sizlere kaliteli ürün kaliteli işçilik ile daima hizmet vermektedir. İşyeri tadilat dekorasyon alanında deneyimli ekip tarafından keşif edilen işyeri dekoru için en uygun fiyat ve en kaliteli iş garantisi ile sizlere Ankara Dekorasyon firması olarak işyeri dekorasyonunuz için bizlerden teklif & bilgi alabilirsiniz. 

Ankara tadilat dekorasyon olarak Ankara‘nın tüm ilçeleri ve semtlerine hizmet vermekteyiz. Akyurt Dekorasyon, Altındağ Dekorasyon,
Ayaş Dekorasyon
, Bala Dekorasyon, Beypazarı Dekorasyon, Çamlıdere Dekorasyon, Çankaya Dekorasyon, Çubuk Dekorasyon, Elmadağ Dekorasyon, Etimesgut Dekorasyon, Evren Dekorasyon, Gölbaşı Dekorasyon, Güdül Dekorasyon, Haymana Dekorasyon, Kalecik Dekorasyon, Kazan Dekorasyon, Keçiören Dekorasyon, Kızılcahamam Dekorasyon, Mamak Dekorasyon,Nallıhan Dekorasyon,Polatlı Dekorasyon, Pursaklar Dekorasyon, Sincan Dekorasyon, Şereflikoçhisar Dekorasyon, Yenimahalle Dekorasyon Ankaranın ilçelerine ev dekorasyonu ve işyeri dekorasyonu olarak firmamız sizlere hizmet vermektedir.

Tadilat ve Dekorasyon projelerimizde işleyişi yer, zaman, mekan, kullanım şekli ve yapılacak işin niteliği olarak  değişmektedir. Genel olarak işleyiş şeklimiz tadilat ve dekorasyon olarak şöyledir; Keşif – Teklif – İşleyiş – Teslim olarak çalışmamıza başlamaktayız. Tadilat dekorasyon aşamalarımızı özetlemek gerekirse;

Keşif; Tarafımıza iletmiş olduğunuz ücretsiz keşif talebinize göre ekiplerimiz keşif yapmak üzere vermiş olduğunuz adresinize gelip gerekli incelemeleri yapar ve tarafınıza keşif sonrasında detaylı olarak yapılması gerekenleri ve evinizin eksikliği var ise onları sizlere aktarılır. Kısaca tarafınıza ön bilgilendirme yapılır.

Teklif; Keşif yapılan mekanlarda sizlerle birlikte bir plan çıkartılır, hazırlanan plana göre fiyatlandırma aşamasına geçerek bir fiyat listesi hazırlanır, bu fiyatlandırma işlemi sonrasında sizlerin onayına sunarız.

İşleyiş; Verilen teklifin onayı sonrasında çift taraflı hazırlanan bir sözleşme ile işimize başlamış oluruz. Hiç zaman kaybetmeden tüm ekimiz ile birlikte hemen sizlerle belirleyeceğimiz bir tarihte ekiplerimiz çalışmalara hızlı bir şekilde başlar.

Teslim; İşleyişimizin tamamlandığında sizin ile birlikte yapılan işin kontrolü sağlanır, yapılan işte olası bir durumda olumsuz bir şey rastlanırsa hatamız hemen telafi edilir. İşim kontrolünde olumsuz bir şey rastlanmaz ise tarafınıza anahtar teslimi yapılır.

Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon birçok avantajları vardır bunlar şöyledir; Tek elden işiniz yürütülür, ekip çalışması olduğundan koordineli ilerler, hata yapma olasılığı daha düşüktür, temiz ve güzel bir iş ortaya çıkar, birden fazla kişi ile muhatap olmak zorunda kalmazsınız, tüm ekip sizin isteklerinizi en hızlı ve istediğiniz şekilde yürütür, iş tamamlandığında sadece size kontrol etmek kalır. Ankara‘da tadilat dekorasyon firması olarak sizlere anahtar teslim tadilat ve dekorasyon alanında eksiksiz, hatasız ve temiz bir iş sunmaktayız.