Ankara’da Anahtar Teslim Tadilat Dekorasyon

TAM Dekor olarak sizlere kusursuz hizmet vermek için tüm ekimizle en hızlı bir şekilde TAM da istediğiniz gibi sizlere teslim etmektir.

Keşif – Teklif – İşleyişTeslim olarak çalışmamıza başlamaktayız.

Keşif; Tarafımıza iletmiş olduğunuz ücretsiz keşif talebinize göre ekiplerimiz keşif yapmak üzere vermiş olduğunuz adresinize gelip gerekli incelemeleri yapar ve tarafınıza keşif sonrasında detaylı olarak yapılması gerekenleri ve evinizin eksikliği var ise onları sizlere aktarılır. Kısaca tarafınıza ön bilgilendirme yapılır.

Teklif; Keşif yapılan mekanlarda sizlerle birlikte bir plan çıkartılır, hazırlanan plana göre fiyatlandırma aşamasına geçerek bir fiyat listesi hazırlanır, bu fiyatlandırma işlemi sonrasında sizlerin onayına sunarız.

İşleyiş; Verilen teklifin onayı sonrasında çift taraflı hazırlanan bir sözleşme ile işimize başlamış oluruz.

Hiç zaman kaybetmeden tüm ekimiz ile birlikte hemen sizlerle belirleyeceğimiz bir tarihte ekiplerimiz çalışmalara hızlı bir şekilde başlar.

Teslim; İşleyişimizin tamamlandığında sizin ile birlikte yapılan işin kontrolü sağlanır, yapılan işte olası bir durumda olumsuz bir şey rastlanırsa hatamız hemen telafi edilir. İşim kontrolünde olumsuz bir şey rastlanmaz ise tarafınıza anahtar teslimi yapılır.

Unutmayın daha göz alıcı ve kaliteli bir işçilik için Tek Elden TAM Dekor olarak sizlere kusursuz hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Sektörümüzde 39.yılımızı aşkın bir tecrübemiz ile sizlere en kaliteli işi teslim etmek için buradayız. Ankara’da ilk döküm tavan uygulayan ve el ile kalıp çekme kartonpiyer ile günümüze gelişen ürünleri yakından takip ederek müşterilerimize 39 yıldır kusursuz hizmet verdik vermeye de devam etmekteyiz.

Anahtar Teslim Tadilat Dekorasyon alanında vermiş olduğumuz hizmetler;

Kartonpiyer & Stropiyer – Asma Tavan Bölme Duvar – Taşyünü Tavan – Led Asma Tavan

Klipin Tavan – Gergi Tavan – Boya Badana – Duvar Kağıdı – Banyo Dolabı – Mutfak Dolabı –  Dekoratif Sıva – Dış Cephe Isı Yalıtımı – Isı Yalıtımı  – Laminat Parke -Sıhhi Tesisat – Elektrik Tesisatı – Alçı Sıva – Kara Sıva – Söve Uygulaması – Telefon Santral Kurulumu – Güvenlik Sistemleri – Tv Ünitesi Olarak sizlere hizmet vermekteyiz.